BOYASIZ KAPORTA DÜZELTME

KAPORTA ONARIM GÖÇÜK DÜZELTME


35 yıllık tecrubemizle aracınızın hasarlı bölgesini onarıyoruz  göçüklerden eser kalmıyor yapmış oldugumuz işlem garantilidir kesinlikle  boyasız işlem yapılmaktadır 

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Boyasız kaborta göçük düzeltme (PDR) Dış darbeler sonucu , Dolu yağışları sonucu araçların kaporta aksamları üzerinde meydana gelen lokal bozuklukların boyanın zarar görmediği ve genellikle 25 CM çap ölçüsüne kadar kaporta göçüklerinin Amerikan menşeli özel el aletleri ile aracın orjinal boyasına zarar vermeden GARANTİLİ düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır.

kayseri boyasız göçük düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme, aracınızda dış ektenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir.Daha büyük göçükler ise (araç çarpma ve sürtmeleri,yumuruk ve tekme göçüğü gibi) sacın aşırı deforme olmadığı durumlarda onarılabilmektedir.


Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR) Nedir?

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR) , dış darbeler sonucu araç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği, 5 cm çapa kadar kaporta göçüklerinin Amerikan menşeli özel aletlerle aracın orjinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapmaksızın düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır. Boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi, aracın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği durumlardaki hasarların, geleneksel yöntemler olan kaporta düzeltme ve boya uygulaması yapılmadan giderilmesidir. 

Küçük ve büyük ölçekli park hasarlarıaracın orjinal boyasına zarar vermediği takdirde, özel onarım teknikleri ile düzeltilerek eski haline getirilir. 

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme İşleminin Faydaları Nelerdir?

  • Boyasız göçük düzeltme tekniği aracın orjinal görüntüsüne yeniden dönmesini sağlar.
  • GÖÇÜKSEPETİ  Otomotiv özel ekipmanlar kullanılarak boyasız kaporta göçük düzeltme tekniği ile aracınız hasar almadan önceki haline geri döner. 
  • Oto göçük düzeltme ikinci el satışında değer kaybına uğratmaz.
  • Araç göçük düzeltme işlemi sürücülerin, ilerleyen süreçlerde oluşabilecek yüksek maliyetlerden korunmalarını sağlar.

  •  +90 555 414 80 95

  • kayseri yeni sanayi Şeker mahallesi Zuhal caddesi 6110 sokak no 4 Kocasinan kayseri

Diğer Hizmetler

+35 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Tıkla Ara!