kayseri boyasız göçük düzeltme

Kayseri kaporta servisi Boyasız Onarım

KAYSERİ YENİ SANAYİDE  GÖÇÜKSEPETİ  OLARAK ARACINIZI  BOYASIZ EZİK VE İZLERİ DÜZELTİYORUZ ORJİNALİNİ BOZMADAN  BOYASIZ  EZİKLER ĞÖÇÜKLERİ DÜZELTİYORUZ  35 YILLIK TECRUBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ ADRESİMİZ 

kayseri boyasız göçük düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme, aracınızda dış ektenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir.Daha büyük göçükler ise (araç çarpma ve sürtmeleri,yumuruk ve tekme göçüğü gibi) sacın aşırı deforme olmadığı durumlarda onarılabilmektedir.

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Boyasız kaborta göçük düzeltme (PDR) Dış darbeler sonucu , Dolu yağışları sonucu araçların kaporta aksamları üzerinde meydana gelen lokal bozuklukların boyanın zarar görmediği ve genellikle 25 CM çap ölçüsüne kadar kaporta göçüklerinin Amerikan menşeli özel el aletleri ile aracın orjinal boyasına zarar vermeden GARANTİLİ düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır.

TEL: +90 555 414 80 95

Diğer Hizmetler

+35 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Tıkla Ara!